Oddział Fundacji w Kłębach

mgr Tadeusz Malec

Pełnomocnik oddziału w Kłębach

mgr Tadeusz Malec-Historyk i specjalista  oświaty dorosłych. Urzędnik ,nauczyciel. Pracownik administracji publicznej i szkolnictwa wyższego. Urodzony humanista. Kocha muzykę  ,wiele lat w Chórze akademickim UAM w Poznaniu. Pogodny i sympatyczny dla ludzi. Zakłada ,że  każdy ma prawo się pomylić. Dokładny w pracy . Żonaty. Spełniony dziadek  piątki wnucząt. Domator  ale lubiący gości. Jest współtwórcą wszystkich udanych akcji Fundacji i jej sukcesów. Członek Kapituły najwyższego wyróżnienia Fundacji –„Bukiecik za serce”.
kontakt-604075106

Alicja Bartkowiak

Księgowa

Alicja Bartkowiak-Zamieszkała w Olsztynie. Ekonomistka. Księgowy z długoletnim stażem. Kwestor na uczelni wyższej. Z Fundacją związana od 2012 roku. Prowadzi dokumentację finansową jako wolontariusz. Odpowiada za Fundację oraz Oddział w Kłębach.

 

mgr Artur Stelmach

Administrator strony
Łatwiej Razem

 

Artur Stelmach-wolontariusz. Zamieszkały Stargard. Informatyk z zamiłowania. Absolwent Szczecińskiej Szkoły Wyższej, Collegium Balticum: Akademia nauk stosowanych, specjalność Logistyka i bezpieczeństwo transportu i komunikacji. Administrator strony Fundacji od 2016 roku. Odpowiedzialny za opracowywanie materiałów zamieszczanych na stronie. Redaktor nowych pozycji umieszczanych na stronie.
Kontakt e-mail: arturs95@tlen.pl